Jaar waarin het project heeft plaatsgevonden:
2025

Aanvragende organisatie:
Muziekvereniging Concordia

Projectbeschrijving:
Een van de thema’s op de agenda van de dorpsraad Berkel-Enschot is ‘Samenleven en Ontmoeten’. Daarin speelt de ontwikkeling van het nieuwe dorpshart een rol. Samen met de gemeente is onderzocht wat de inwoners van Berkel-Enschot verwachten van een bruisend dorpshart. Een veel genoemde suggestie was ‘evenementen’.
In gesprekken daarover met partijen die in het dorp ‘iets’ met cultuur doen ontstond het idee om samen een evenement op te zetten. In het afgelopen jaar zijn ze van idee tot uitwerking gekomen, een redelijk complexe route die geleid heeft tot het tweedaagse evenement ‘Berkel-Enschot Bruist’.

Het evenement was georganiseerd voor alle inwoners van Berkel-Enschot. Er was een mix van activiteiten om een zo breed mogelijk publiek aan te spreken, van jong tot oud en met verschillende interesses. Van klassiek tot populair, van beeldende tot podiumkunst, van foto expositie tot monumenten-wandeling. Ondanks dat het weer niet altijd mee zat, wat het een geslaagd weekend!